Ders Programı


1. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
IKT 1162 Mikro İktisat (işletme+Kamu Yönetimi) 2 3 4 Pazartesi 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üy. Mustafa Hakan YALÇINKAYA
ISL 1102 İşletme Matematiği 2 3 4 Pazartesi 19:45-22:20 Doç. Dr. Tuncer ÖZDİL
ISL 1142 Temel Bilgisayar Bilimleri (işletme+Kamu Yönetimi) 2 3 3 Salı 17:00-19:35 Öğr. Gör. Erkan UÇAN
ISL 1112 MUHASEBE II (İşletme+Kamu Yönetimi) 2 3 4 Salı 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üy. Hakan ARACI
ISL 1132 Davranış Bilimleri 2 3 3 Çarşamba 17:00-19:35 Doç. Dr. Duygu ALPTEKİN
TDL 1112 Türk Dili-II (İşletme+Kamu Yönetimi) 2 2 2 Perşembe 17:00-18:40 Dr. Öğr. Üy. Bilal ELBİR
YDI 1122 Yabancı Dil II - İngilizce (İşletme+Kamu Yönetimi) 2 3 3 Perşembe 19:45-22:20 Öğr. Gör. Süheyla HEREK
AIT 1102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (İşletme+Kamu Yönetimi) 2 2 2 Perşembe 22:30-24:00 Doç. Dr. İbrahim İNCİ
ISL 1122 İşletme Yönetmi II (İşletme+Kamu Yönetimi) 2 3 4 Cuma 17:00-19:35 Doç. Dr. Mahmut KARĞIN

2. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
ISL 2114 Şirketler Muhasebesi 4 3 4 Pazartesi 17:00-19:35 Doç. Dr. Rabia AKTAŞ
ISL 2124 İnsan Kaynakları Yönetimi 4 3 5 Pazartesi 19:45-22:20 Prof. Dr. Mustafa TEPECİ
ISL 2104 İstatistik II 4 3 4 Perşembe 17:00-19:35 Doç. Dr. Tuncer ÖZDİL
ISL 2154 İşletme Araştırma Yöntemleri (İşletme+Kamu Yönetimi) 4 3 4 Perşembe 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üy. Aslıhan ÖZEL ÖZER
MLY 2164 Bankacılık ve Mali Kurumlar 4 3 4 Perşembe 22:30-24:00 Dr. Öğr. Üy. Aslıhan ÖZEL ÖZER
ISL 2134 Pazarlama Yönetimi 4 3 5 Cuma 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üy. İdil KACAR
ISL 2144 Ticaret Hukuku (İşletme+Kamu Yön.) 4 3 4 Cuma 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üy. Hasan KARAKILIÇ

3. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
MLY 3166 Vergi Usul Hukuku 6 3 4 Pazartesi 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üy. Pelin MASTAR ÖZCAN
ISL 3106 Sayısal Yöntemler II 6 3 4 Pazartesi 19:45-22:20 Doç. Dr. Mustafa GERŞİL
CBU 4401 GİRİŞİMCİLİK (İşletme+Kamu Yön.) 6 4 5 Salı 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üy. Burak ÖZDOĞAN
ISL 3126 Finansman Yönetimi 6 3 5 Salı 19:45-22:20 Doç. Dr. Sibel KARĞIN
ISL 3136 Uluslararası Pazarlama 6 3 5 Çarşamba 17:00-19:35 Doç. Dr. Burak KARTAL
ISL 3116 Üretim Yönetimi II 6 3 4 Cuma 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üy. Beran GÜLÇİÇEK TOLUN
ISL 3226 Perakendecilik Yönetimi 6 3 4 Cuma 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üy. İdil KACAR

4. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
ISL 4128 İş Hukuku (İşletme+Kamu Yönetimi) 8 3 4 Pazartesi 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üy. Gülşen GERŞİL
MLY 4168 Maliye Politikası 8 3 4 Pazartesi 19:45-22:20 Doç. Dr. Gül KAYALIDERE
ISL 4218 Yönetim Bilgi Sistemleri 8 3 4 Salı 17:00-19:35 Dr. Şule BİRİM
ISL 4118 Sermaye Piyasası Analizi 8 3 5 Salı 19:45-22:20 Doç. Dr. Koray KAYALIDERE
ISL 4228 İşletmelerde Sosyal Sorumluluk ve Etik 8 3 4 Çarşamba 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üy. İdil KACAR
ISL 4108 Denetim 8 3 4 Çarşamba 19:45-22:20 Doç. Dr. Ayşe YERELİ
ISL 4138 İşletme Politikası 8 3 5 Perşembe 17:00-19:35 Dr. Hilmiye TÜRESİN TETİK

Celal Bayar Üniversitesi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - İşletme