Ders Programı


1. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
TDL 1111 TÜRK DİLİ I (İşletme+Kamu Yön.) 1 2 2 Pazartesi 17:00-18:40 Dr. Öğr. Üyesi Bilal ELBİR
ISL 1111 MUHASEBE I (İşletme+Kamu Yön.) 1 3 4 Pazartesi 19:45-22:20 Doç. Dr. Nilgün KAYALI
AIT 1101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I (İşletme+Kamu Yön.) 1 2 2 Salı 17:00-18:40 Doç. Dr. İbrahim İNCİ
KMY 1121 HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI (İşletme+Kamu Yön.) 1 3 4 Salı 19:45-22:20 Doç. Dr. Serkan ÇINARLI
YDI 1121 YABANCI DİL I -İngilizce (İşletme+Kamu Yön.) 1 3 3 Çarşamba 17:00-19:35 Öğr. Gör. Cihangir GÜVEN
ISL 1121. İşletme Yönetimi I 1 3 3 Çarşamba 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üyesi Burak ÖZDOĞAN
IKT 1161 İKTİSADA GİRİŞ(İşletme+Kamu Yön.) 1 3 4 Perşembe 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üyesi Filiz ERATAŞ SÖNMEZ
ISL 1101. Genel Matematik 1 3 4 Cuma 17:00-19:35 Doç. Dr. Tuncer ÖZDİL
KMY 1131 TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KULLANIMI (işletme+Kamu Yön.) 1 3 3 Cuma 19:45-22:20 Öğr. Gör. Erkan UÇAN

2. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
ISL 2143. Yönetim - Organizasyon 3 3 5 Pazartesi 17:00-19:35 Öğr. Gör. Bülent AKKAYA
MLY 2163 KAMU MALİYESİ (İşletme+Kamu Yön.) 3 3 4 Salı 19:45-22:20 Doç. Dr. Serkan CURA
ISL 2133. Pazarlama İlkeleri 3 3 5 Çarşamba 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üyesi Aysun KAHRAMAN
ISL 2113. Finansal Tablolar Analizi 3 3 4 Çarşamba 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üyesi Fatma İZMİRLİ ATA
İKT 2163 MAKRO İKTİSAT (İşletme+Kamu Yön.) 3 3 4 Perşembe 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üyesi Hayriye BAŞÇI NUR
ISL 2123 BORÇLAR HUKUKU (İşletme+Kamu Yön.) 3 3 4 Cuma 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üyesi Hasan KARAKILIÇ
ISL 2103. İstatistik I 3 3 4 Cuma 19:45-22:20 Doç. Dr. Tuncer ÖZDİL

3. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
ISL 3105. Sayısal Yöntemler I 5 3 5 Pazartesi 17:00-19:35 Doç. Dr. Mustafa GERŞİL
ISL 3145. Pazarlama Araştırması 5 3 4 Salı 17:00-19:35 Doç. Dr. Burak KARTAL
ISL 3205. Yönetimde Güncel Yaklaşımlar 5 3 4 Salı 19:45-22:20 Dr. Hilmiye TÜRESİN TETİK
ISL 3115. Üretim Yönetimi I 5 3 4 Çarşamba 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üyesi Beran GÜLÇİÇEK TOLUN
ISL 3135. Maliyet Muhasebesi 5 3 4 Çarşamba 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üyesi Burak ÖZDOĞAN
ISL 3125. İşletme Finansmanı 5 3 5 Perşembe 19:45-22:20 Doç. Dr. Sibel KARĞIN
ISL 3225. Tutundurma Yönetimi 5 3 4 Cuma 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üyesi Aysun KAHRAMAN

4. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
ISL 4107. Yönetim Muhasebesi 7 3 5 Pazartesi 17:00-19:35 Doç. Dr. Nilgün KAYALI
ISL 4227. Stratejik Yönetim 7 3 4 Pazartesi 19:45-22:20 Prof. Dr. Mustafa TEPECİ
ISL 4207. Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi 7 3 4 Salı 17:00-19:35 Dr. Öğr. Üyesi Ayça TÜMTÜRK
MLY 4167. Türk Vergi Sistemi 7 3 4 Salı 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üyesi Pelin MASTAR ÖZCAN
IKT 4167. Türkiye Ekonomisi 7 3 4 Çarşamba 19:45-22:20 Prof. Dr. Cüneyt Yenal KESBİÇ
KMY 4167 Kamu Yönetimi (Kamu + İşletme) 7 3 4 Perşembe 17:00-19:35 Doç. Dr. Ahmet UÇAR
ISL 4127. Endüstri İlişkileri 5 3 5 Perşembe 19:45-22:20 Dr. Öğr. Üyesi Lale ORAL ORTAÇ

Celal Bayar Üniversitesi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - İşletme