Ders Programı


1. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
KMY 1101 KAMU YÖNETİMİNE GİRİŞ (Kamu + İşletme) 1 3 4 Pazartesi 17:00-19:35 Doç. Dr. Ahmet UÇAR
ISL 1111 MUHASEBE I (İşletme+Kamu Yön.) 1 3 4 Pazartesi 19:45-22:20 Yrd. Doç.Dr. Fatma İZMİRLİ ATA
KMY 1131 TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KULLANIMI (işletme+Kamu Yön.) 1 3 3 Salı 17:00-19:35 Öğr. Gör. Erkan UÇAN
YDI 1121 YABANCI DİL I -İngilizce (İşletme+Kamu Yön.) 1 3 3 Salı 19:45-22:20 Okutman Süheyla HEREK
IKT 1161 İKTİSADA GİRİŞ(İşletme+Kamu Yön.) 1 3 4 Çarşamba 19:45-22:20 Doç. Dr. Melih ÖZÇALIK
KMY 1121 HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI (İşletme+Kamu Yön.) 1 3 4 Perşembe 17:00-19:35 Doç. Dr. Serkan ÇINARLI
AIT 1101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I (İşletme+Kamu Yön.) 1 2 2 Perşembe 19:45-21:25 Doç. Dr. İbrahim İNCİ
KMY 1111 TOPLUM BİLİMİ 1 3 4 Cuma 17:00-19:35 Doç. Dr. Serhat BAŞTAN
TDL 1111 TÜRK DİLİ I (İşletme+Kamu Yön.) 1 2 2 Cuma 19:45-21:25 Yrd. Doç. Dr. Bilal ELBİR

2. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
MLY 2163 KAMU MALİYESİ (İşletme+Kamu Yön.) 3 3 4 Pazartesi 17:00-19:35 Yrd. Doç. Dr. Serkan CURA
KMY 2103 SİYASAL DÜŞÜNCELER TARİHİ 3 3 4 Salı 19:45-22:20 Doç. Dr. Buğra ÖZER
ISL 2123 BORÇLAR HUKUKU (İşletme+Kamu Yön.) 3 3 4 Çarşamba 17:00-19:35 Yrd. Doç. Dr. Hasan KARAKILIÇ
KMY 2113 YÖNETİM BİLİMLERİ 3 3 5 Çarşamba 19:45-22:20 Doç. Dr. Fatih DEMİR
İKT 2163 MAKRO İKTİSAT (İşletme+Kamu Yön.) 3 3 4 Perşembe 17:00-19:35 Yrd. Doç. Dr. Ferhan SAYIN
KMY 2133 UYGARLIK TARİHİ 3 3 4 Perşembe 19:45-22:20 Doç. Dr. Serhat BAŞTAN
KMY 2123 KAMU YÖNETİMİNDE YENİ YAKLAŞIMLAR 3 3 5 Cuma 19:45-22:20 Doç. Dr. Fatih DEMİR

3. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
KMY 3216 SİYASİ TARİH 5 3 4 Salı 17:00-19:35 Doç. Dr. Buğra ÖZER
KMY 3215 ÇAĞDAŞ SİYASAL AKIMLAR 5 3 4 Salı 19:45-22:20 Yrd. Doç. Dr. İsmail BAŞARAN
KMY 3135 TÜRK SİYASAL HAYATI 5 3 4 Çarşamba 19:45-22:20 Doç. Dr. Halil ERDEMİR
KMY 3115 KENTLEŞME VE KONUT POLİTİKALARI 5 3 5 Perşembe 17:00-19:35 Doç. Dr. Rasim AKPINAR
KMY 3125 YEREL YÖNETİMLER I 5 3 5 Perşembe 19:45-22:20 Doç. Dr. Rasim AKPINAR
KMY 3105 KAMU PERSONEL YÖNETİMİ 5 3 4 Cuma 17:00-19:35 Doç. Dr. Serkan ÇINARLI
MLY 3105 VERGİ USUL HUKUKU 5 3 4 Cuma 19:45-22:20 Yrd. Doç. Dr. Mine UZUN ÇAM

4. Sınıf Ders Programı

Ders Kodu Ders Adı Y.Y Kredi AKTS Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi 
KMY 4217 MEDYA VE SİYASET İLİŞKİLERİ (Seç) 7 3 4 Pazartesi 17:00-19:35 Yrd. Doç.Dr. Nilgün KÖK
MLY 4187 MALİYE POLİTİKASI 7 3 4 Pazartesi 19:45-22:20 Doç. Dr. Gül KAYALIDERE
KMY 4107 DEVLETLER HUKUKU 7 3 5 Salı 17:00-19:35 Doç. Dr. Ahmet UÇAR
IKT 4177 ULUSLARARASI İKTİSAT 7 3 4 Salı 19:45-22:20 Doç. Dr. Melih ÖZÇALIK
MLY 4177 YEREL YÖNETİMLER MALİYESİ 7 3 4 Çarşamba 17:00-19:35 Yrd. Doç.Dr. Pelin MASTAR ÖZCAN
KMY 4207 KENT VE BÖLGE PLANLAMASI (Seç) 7 3 4 Çarşamba 19:45-22:20 Yrd. Doç. Dr. İsmail BAŞARAN
KMY 4117 KARŞILAŞTIRMALI KAMU YÖNETİMİ 7 3 5 Cuma 17:00-19:35 Doç. Dr. Fatih DEMİR

Celal Bayar Üniversitesi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Kamu Yönetimi