Çağrı Destek Hattı : 444 9 228

Duyurular

» Tümünü Gör

Bize Ulaşın

Maliye Yükseklisans programı hakkında detaylı bilgi almak için çağrı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.


Program Hakkında

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Maliye Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı, internet üzerinden  Maliye Anabilim Dalı tarafından yürütülmektedir.
Programı ile yoğun iş temposu ve özel yaşam beklentilerinin arasında kendisine profesyonel bir eğitim yatırımı yapmak isteyen gerek  kamu mali yönetiminde görev almış olan ya da görev alma niteliği taşıyan, gerekse  özel sektörde çalışanlara,  ‘zaman ve mekan sınırlaması olmadan’ mali  konularda  ilerleme ve gelişim imkanı  sağlanması amaçlanmaktadır.

Programda  bütünüyle sanal ortamda yapılan dersler, görüntülü, sesli ve canlı ve interaktif olarak işlenir, aynı fiziksel sınıflarda olduğu gibi yüksek etkileşim olanağı sunulur.  Sistemde öğrencinin kampüse gelme zorunluluğu bulunmamaktadır. Uzaktan fakat yüz yüze üniversite eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin, öğretim üyelerine sesli ve görüntülü olarak soru sorabildikleri ve belirli zaman dilimlerinde karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabilecekleri sanal ortam hazırlanmıştır. Eğitim süresi üç yarıyıldır.

Programı başarı ile tamamlayan öğrenciler, diğer tezsiz yüksek lisans programlarından alınan diploma ile aynı hak ve yetkilere sahip olacakları maliye yüksek lisans diploması almaktadırlar.

Program ile yüksek lisans yaparak yönetici olma yolunda önemli bir adım atabilir, mesleğinde ilerlemiş mezunlar arasına katılabilirsiniz!

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden, eğitim alabilme özgürlüğü!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi - Sosyal Bilimler Enstitüsü - Maliye Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans