Duyurular

Celal Bayar Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Duyuruları

2016-2017 Güz Dönemi Merkezi Sınava Girecek Öğrencilerimizin Dikkatine
13.12.2016

Değerli Öğrencilerimiz;

2016-2017 öğretim yılı güz dönemi , dönem sonu sınavı için öğrencilerimiz (Merkezi sınava girecek Yüksek Lisans, Lisans ve Ahmetli Meslek Yüksek Okulu Ön Lisans öğrencileri), sınava girecekleri adres bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini T.C. Kimlik Numaraları ve öğrenci numaraları ile CBÜ UZEM’nin http://uzemdestek.cbu.edu.tr/MyUzem/ internet adresinden edinebileceklerdir.

Belgenin üzerinde öğrencilerimizin kişisel bilgileri, sınava gireceği adres ile öğrencinin fotoğrafı bulunmaktadır. Öğrencilerimiz, bu belgelerinin yazıcıdan dökümünü edinirken belge üzerindeki bilgileri kontrol etmeleri ve bilgilerin doğru olduğundan emin olmaları öğrencilerimizin yararına olacaktır. Öğrencilerimiz internetten edinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmalıdırlar. Sınava Giriş Belgesinden başka fotoğraflı ve onaylı özel kimlik belgelerini de (nüfus cüzdanı, ehliyet ve pasaport) yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Nüfus cüzdanı olmayan veya nüfus cüzdanında T.C. Kimlik Numarası, soğuk damga veya fotoğrafı bulunmayan öğrencilerimizin sınav kurallarına uygun kimlik belgelerini edinerek sınava girmeleri gerekmektedir.

Öğrencilerimiz, sınava girecekleri ders ve salon bilgilerini içeren sınav programlarını UZEM’nin http://uzem.cbu.edu.tr/tr/sinav-takvimi web adresinden paylaşıldığında takip edebilirler.

Not: Salihli MYO, Turgutlu MYO ve Soma MYO uzaktan öğretim öğrencilerimizin sınava giriş belgelerini çıkarmaları gerekmemektedir.


Paylaş Tweet

Geri